Midland Uluslararası Hava ve Uzay Limanı (MAF)'dan Direkt Uçuş

8 destinasyona doğrudan uçuşlar 3 havayolu şirketi tarafından gerçekleştirilmektedir.

Günlük Kalkış Programı Midland Uluslararası Hava ve Uzay Limanı

Midland Uluslararası Hava ve Uzay Limanı hakkında temel detaylar

Havalimanı adı Midland Uluslararası Hava ve Uzay Limanı
Havalimanı (IATA) Kodu MAF
Şehir Midland
Ülke United-States (US)
Tam konum Midland Uluslararası Hava ve Uzay Limanı
Enlem 31.941739
Boylam -102.204750
Web sitesi Flymaf.com
Haritada göster Google maps

Midland Uluslararası Hava ve Uzay Limanı

Midland Uluslararası Hava ve Uzay Limanı Tesisleri ve Hizmetleri

Midland, Teksas'ta bulunan Midland Uluslararası Hava ve Uzay Limanı, geniş bir yelpazede hizmet sunan önde gelen bir havacılık merkezidir. tesis ve hizmetlerden oluşmaktadır. Bölgedeki önemli bir ulaşım merkezi olan havalimanı, hem ticari hem de genel havacılık ihtiyaçlarına hizmet ederek seyahat edenler ve işletmeler için çeşitli olanaklar ve kaynaklar sağlar.

Havayolu Hizmetleri

 • Midland Uluslararası Hava ve Uzay Limanı, önde gelen ulusal ve uluslararası taşıyıcıların uçuşlarını sunarak yolcuları dünya çapındaki çeşitli noktalara bağlar.
 • Yolcular, havayolları tarafından sağlanan konforlu bekleme alanlarından, bagaj yardımından ve kullanışlı check-in hizmetlerinden yararlanabilir.
 • Yolcular, konforlu bekleme alanlarından, bagaj yardımından ve rahat check-in hizmetlerinden yararlanabilirler.
 • Uluslararası seyahat edenler, havaalanındaki gümrük ve göçmenlik olanaklarından yararlanabilir.

Genel Havacılık

 • Havalimanında son teknoloji olanaklar bulunmaktadır. -özel uçak sahipleri ve charter hizmetleri de dahil olmak üzere genel havacılık operatörlerine yönelik sanat tesisleri ve destek hizmetleri.
 • Özel jetlerin ve diğer genel havacılığın sorunsuz çalışmasını sağlamak için uçak bakım hizmetleri, yakıt istasyonları ve hangar kiralama hizmetleri mevcuttur.
 • Midland Uluslararası Hava ve Uzay Limanı ayrıca uçak park etme ve bağlama yerleri için belirlenmiş alanlar sağlar.

Kargo Operasyonları

 • Havaalanı, malların ve yüklerin verimli bir şekilde taşınmasını desteklemek için modern kargo tesisleriyle donatılmıştır.
 • Nakliye şirketleri, sorunsuz taşımayı kolaylaştıran depolama, güvenli elleçleme ve gümrükleme dahil olmak üzere havaalanının kargo elleçleme hizmetlerinden yararlanabilir. lojistik operasyonları.
 • Havaalanının stratejik konumu, kargoların ulusal ve uluslararası pazarlara hızlı ve güvenilir şekilde taşınmasını sağlar.

Özel Uzay Limanı Tesisleri

 • Gelişmekte olan bir uzay limanı olarak Midland Uluslararası Hava ve Uzay Limanı, uzayla ilgili faaliyetler için özel tesisler ve hizmetler sunmaktadır.
 • Uzay limanında özel fırlatma ve iniş alanlarının yanı sıra uzay için kapsamlı destek altyapısı bulunmaktadır. araçlar ve ilgili teknolojiler.
 • Uzay araştırmaları ve geliştirmeyle ilgilenen şirketler ve araştırma kuruluşları, araştırma laboratuvarları ve test alanları gibi tesislere erişebilir.

Yolcu Olanakları

 • Midland Uluslararası Hava ve Uzay Limanı, yolcuların rahatlığı ve konforu için çok sayıda olanak sunmaktadır.
 • Terminal içerisinde çeşitli yemek ve alışveriş seçenekleri sunan restoranlar, kafeler ve mağazalar bulunmaktadır. seçenekleri.
 • İş seyahatinde olanların ihtiyaçlarını karşılamak için ücretsiz Wi-Fi, şarj istasyonları ve iş salonları sağlanmaktadır.
 • Araç kiralama hizmetleri, otopark olanakları ve kara ulaşımı seçenekleri mevcuttur. yolcuların rahatlığı için kullanıma hazır.

Midland Uluslararası Hava ve Uzay Limanı Sıkça Sorulan Sorular

Midland Uluslararası Hava ve Uzay Limanı için atanan IATA kodunu bana söyleyebilir misiniz?

MAF kodu, Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği (IATA) tarafından Midland Uluslararası Hava ve Uzay Limanı için atanmıştır.

Midland Uluslararası Hava ve Uzay Limanı'dan kalkan en uzun uçuş ne kadar sürmektedir?

Midland Uluslararası Hava ve Uzay Limanı ile McCarran International Airport (LAS) arasındaki geniş mesafeyi kat etmek, yaklaşık olarak 2h 20m süren yolculukla dayanıklılığın son sınavı olarak karşımıza çıkmaktadır.

Midland Uluslararası Hava ve Uzay Limanı havaalanından hangi taşıyıcılar uçuş gerçekleştiriyor?

Midland Uluslararası Hava ve Uzay Limanı havalimanından ayrılan yolcular, 3 farklı taşıyıcı arasından seçim yapabilirler, Southwest Airlines, United Airlines, American Airline ise düzenli kalkışların çoğunu sağlamaktadır.

Midland şehrinden hava yoluyla ayrılırken hangi havalimanı kullanılmalıdır?

Midland şehrinden ayrılan yolcular, avantajlı konumlandırması nedeniyle sıklıkla Midland Uluslararası Hava ve Uzay Limanı (MAF) tercih ederler.

Midland yakınlarında bulunan havaalanı sayısı nedir?

1 havaalanı yolcuların hizmetine sunulmaktadır, bunlar:

Ucakscanner İLE UÇUŞ REZERVASYONUNUN 5 FAYDASI

1

En iyi uçuş tekliflerini arıyoruz

2

Herhangi bir ek ücret veya komisyon talep etmiyoruz

3

Size en iyi fiyatları sunmak için birçok ortakla işbirliği yapıyoruz

4

Ucakscanner sadece kurulmuş ve güvenilir şirketlerle özel olarak ortaklık yapar.

5

En güncel en iyi fırsatlardan haberdar olun. Destinasyonunuzu seçin ve herhangi bir fiyat dalgalanmasında güncellemeler alın.

Yorumlar

star
star
star
star
star
4,5/5 (1493 yorumlar)

En ucuz uçuşları bulmak için inanılmaz bir araç. Kullanıcı dostu arayüz ve hızlı sonuçlar. Ucakscanner seyahat planlamayı kolaylaştırıyor.

star
star
star
star
star
5

Carla

Ucakscanner sürekli olarak en iyi uçuş fırsatlarını sunuyor. Kapsamlı arama motoru eşsiz. Hem zamanımdan hem de paramdan tasarruf etmemi sağladı!

star
star
star
star
star
4

Mikalau

Başka hiçbir yerde bulamadığım uçuşları Ucakscanner sayesinde buldum. Etkili, güvenilir ve kullanımı kolay.

star
star
star
star
star
5

Andrea

Ucakscanner'ı her kullandığımda gizli hazineler buluyorum. Geniş hava yolu ve destinasyon seçenekleri var. Seyahatseverler için olağanüstü bir araç.

star
star
star
star
star
5

Marko

Ucakscanner ile rezervasyon yapmak her zaman sorunsuz bir süreç. Açık seçenekler sunuyor ve en iyi seyahat kararlarını almama yardımcı oluyor.

star
star
star
star
star
5

Alex

Ucakscanner beklentilerimi aştı. Sadece ucuz uçuşlar bulmadım, müşteri hizmetleri de birinci sınıftı. Seyahatseverler için kullanılması gereken bir araç.

star
star
star
star
star
4

Tony

Ucakscanner seyahat planlamayı basitleştiriyor. Sezgisel tasarımı ve geniş uçuş seçenekleri ile bütçe dostu seyahatler için favori aracım oldu.

star
star
star
star
star
5

Emmanuella